Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. maj
15:00
Christiansfeld IF
Fredericia fF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Christiansfeld IF (U14)
Oversidder
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Christiansfeld IF
Skodborg IF
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Christiansfeld IF
Øster Lindet IF
U11 Drenge C1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 317
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Christiansfeld IF
Lunderskov B
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 476
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Christiansfeld IF
Starup UIF (H)
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 664
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Christiansfeld IF
Rødekro IF
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 127
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Christiansfeld IF
Øster Lindet IF
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Løjt IF (1)
Løjt IF (2)
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Hjordkær UIF
Christiansfeld IF
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Varnæs/Bovrup IF
Løjt IF (1)
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Christiansfeld IF
Løjt IF (2)
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hjordkær UIF
Varnæs/Bovrup IF
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Christiansfeld IF
Løjt IF (1)
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Løjt IF (2)
Hjordkær UIF
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Christiansfeld IF
Varnæs/Bovrup IF
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Løjt IF (1)
Hjordkær UIF
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Christiansfeld IF
Oversidder
U13 Drenge Liga 5 (2011) 11:11 forår 2024 Pulje 753
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Løjt IF (2)
Varnæs/Bovrup IF
U8/U9 Drenge (2015/16) 3:3 - 26. maj Pulje 45
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Christiansfeld IF
Oversidder
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 164
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Christiansfeld IF
Hjordkær UIF (1)
Kvinder C3 7:7 - Forår 2024 Pulje 525
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Christiansfeld
Fynslund
M+32 / M+40 - 60 min. 11-mands Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Christiansfeld IF
Alminde VIUF
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Christiansfeld IF
Stepping IF
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 151
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Christiansfeld IF
Askov/Læborg
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 664
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Christiansfeld IF
Starup UIF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Christiansfeld IF
Haderslev FK
U10 Drenge B (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 173
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Christiansfeld IF (U14)
Fredericia KF/Taulov Skærbæk IF
U14 Piger C (2010) 8:8- Forår 2024 Pulje 60
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Christiansfeld
Gram
M+32 / M+40 - 60 min. 11-mands Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Christiansfeld IF
Bramdrupdam GIF
Veteraner 7:7 / (uden aut. DA) Træningskamp
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Christiansfeld IF
Kolding B
U14 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 664
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
Christiansfeld IF
Erritsø GIF
Herrer Serie 3 - Forår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Christiansfeld IF
Vejen SF
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 476
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Christiansfeld IF
Vonsild FK
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 164
|